Dobrodošli v naši spletni trgovini!

Alternator-0124655012

Kratek opis:

124555036, 124655012, 124655019, 124655500, 986049350, 4935, LRA03285, LRA03413, LRA3285, LRA3413, 5010589551, 7420466317, 5010589551, 7420466317, 7420862899, 20466317, 208492362, 208492362, 208492362, 208492


Podrobnosti o izdelku

Koda OEM

Veljavna vozila

Oznake izdelkov

0124655012 Napetost (V) 24
Amperaža (A) 110
Rotacija CW
Vrsta jermenice Fiksno
Žlebovi jermenic 8
Premer jermenice (mm) 73
B + terminal (30) M8
Koda vtiča 167

  • Prejšnja:
  • Naslednji:

  • BOSCH 124555036
    BOSCH 124655012
    BOSCH 124655019
    BOSCH 124655500
    BOSCH 986049350
    BOSCH 4935
    LUCAS LRA03285
    LUCAS LRA03413
    LUCAS LRA3285
    LUCAS LRA3413
    RENAULT 5010589551
    RENAULT 7420466317
    RVI (RENAULT VOZILA IND.) 5010589551
    RVI (RENAULT VOZILA IND.) 7420466317
    RVI (RENAULT VOZILA IND.) 7420862899
    VOLVO 20466317
    VOLVO 20849352
    VOLVO 20850236
    VOLVO 21429782
    Znamka Model Tip Leto Informacije
    RENAULT TRUCKS KERAX 460,32 2006 - 12800 cm3, 461 KM
    RENAULT TRUCKS KERAX 500,32 2006 - 12800 cm3, 500 KM
    RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 13 440,19 2009 - 12800cc, 440HP
    RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 13 460,18 T 2006 - 12800 cm3, 461 KM
    VOLVO 8700 8700 1999 - 12100cc, 340HP
    VOLVO 8700 8700 1999 - 12100cc, 380HP
    VOLVO 9700 9700 2001 - 12100cc, 340HP
    VOLVO 9700 9700 2001 - 12100cc, 380HP
    VOLVO 9700 9700 2001 - 12100cc, 420HP
    VOLVO 9700 9700 2007 - 12100cc, 460HP
    VOLVO 9700 9700 2009 - 12800cc, 420HP
    VOLVO 9700 9700 2009 - 12800cc, 460HP
    VOLVO FM FM 500 2005 - 12800 cm3, 500 KM
    VOLVO FM FM 500 2012 - 12800 cm3, 500 KM
    VOLVO FMX 380 2010 - 12800cc, 380HP
    VOLVO FMX 420 2010 - 12800cc, 420HP
    VOLVO FMX 460 2010 - 12800cc, 460HP
    VOLVO FMX 500 2010 - 12800 cm3, 500 KM
    Tukaj napišite svoje sporočilo in nam ga pošljite