Dobrodošli v naši spletni trgovini!

Mitsubishi-M009T80472 Zaganjalniki

Kratek opis:

 0051516401 0061511501 0061516901 0986022980 101463 19011501 20437436BN 20437436OE 28.1463M 30111N 30111N-DR 45-4088 551.523.123 6035634,0 88212783 8822980 A0051516401 A0061511501 A0061516901 CST35634AS CST35634GS IS9144 LRS02416 M009T80472 M009T80473 M009T83671 M009T84771 M9T80472 M9T80473 M9T83671 M9T84771 RNLM9T80472 S5049 STR71172 UD14936S UD15042S MS 558 101463B 101463P 11.022.980 6.035.634,1 STRL784 MAV126760 CGB-1708-24 113851 CS1463 LRS2416 A0071514601 0071514601


Podrobnosti o izdelku

KODA OEM

Veljavna vozila

Storitev

Pakiranje

Oznake izdelkov

M009T80472 Napetost [V] 24
Moč [kW] 7
Rotacija CW
Velikost A [mm] 92
Velikost B [mm] 47
Št. / Zob [kol. ] 12
Št. / Zob (se prilega) [kol. ] 12
Št. luknje [kol. ] 3
Št. luknje z navojem [kol. ] 0
L.1 [mm] 348
O.1 [mm] 126,5
O.2 [mm] 126,5
O.3 [mm] 126,5
C.1 [mm] 14
C.2 [mm] 14
C.3 [mm] 14

  • Prejšnja:
  • Naslednji:

  • MERCEDES 0051516401
    MERCEDES 0061511501
    MERCEDES 0061516901
    BOSCH 0986022980
    KUHNER 101463
    DELCO 19011501
    REALNO 20437436BN
    REALNO 20437436OE
    LAUBER 28.1463M
    WAI / TRANSPO 30111N
    WAI / TRANSPO 30111N-DR
    ELSTOCK 45-4088
    PSH 551.523.123
    SANDO 6035634.0
    POWERMAX 88212783
    FRIESEN 8822980
    MERCEDES A0051516401
    MERCEDES A0061511501
    MERCEDES A0061516901
    KASKO CST35634AS
    KASKO CST35634GS
    ISKRA / LETRIKA IS9144
    LUCAS LRS02416
    PRESTOLIT M009T80472
    PRESTOLIT M009T80473
    PRESTOLIT M009T83671
    MITSUBISHI M009T84771
    MITSUBISHI M9T80472
    MITSUBISHI M9T80473
    MITSUBISHI M9T83671
    MITSUBISHI M9T84771
    RNL RNLM9T80472
    AS-PL S5049
    WOODAUTO STR71172
    AS-PL UD14936S
    AS-PL UD15042S
    MAHLE MS 558
    KUHNER 101463B
    KUHNER 101463P
    EUROTEC 11022980
    SANDO 6035634.1
    3EFFE STRL784
    SIOM MAV126760
    AINDE CGB-1708-24
    TOVOR 113851
    HC DELI CS1463
    LUCAS LRS2416
    MERCEDES A0071514601
    MERCEDES 0071514601
    Znamka Model Tip Leto Informacije
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 AK 1997 - 2002 11946cc, 313HP
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 K 1997 - 2002 11946cc, 313HP
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 S -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1832 -  
    MERCEDES-BENZ AXOR 2636 K 2004 - 11967 cm3, 360 KM
    MERCEDES-BENZ AXOR 2640 B. 2004 - 11967cc, 401HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 2640 K 2004 - 11967cc, 401HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 2643 B. 2004 - 11967cc, 428HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 2643 K 2004 - 11967cc, 428HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 3028 K 2011 - 6374cc, 279HP
    MERCEDES-BENZ AXOR 3236 B. 2004 - 11967 cm3, 360 KM
    MERCEDES-BENZ AXOR 3236 K 2004 - 11967 cm3, 360 KM
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G -  
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G 1998 - 6374cc, 252HP
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G 1999 - 6374cc, 279HP
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N -  
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N 1998 - 6374cc, 231HP
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 RHD 1999 - 15928cc, 435HP
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 RHD 1999 - 15928cc, 476HP
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 SHD 1999 - 15928cc, 435HP
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 SHD 1999 - 15928cc, 476HP

    Vsi naši izdelki zagotavljajo enoletno garancijsko storitev. Če od datuma nakupa pride do kakršnih koli težav s kakovostjo samega izdelka, vam bomo po potrditvi s strani našega oddelka za nadzor kakovosti brezplačno zagotovili popolnoma nove izdelke.

    Korporativni cilj: Naš cilj je zadovoljstvo strank in iskreno upamo, da bomo s strankami vzpostavili dolgoročne stabilne odnose sodelovanja za skupni razvoj trga. Skupaj gradimo briljantni jutri! Naše podjetje obravnava »razumne cene, učinkovit čas izdelave in dobre poprodajne storitve«. Upamo, da bomo sodelovali z več kupci za medsebojni razvoj in koristi. Pozdravljamo potencialne kupce, da nas kontaktirajo. Večina težav med dobavitelji in strankami je posledica slabe komunikacije. Kulturno gledano dobavitelji neradi dvomijo o stvareh, ki jih ne razumejo. Te ovire razbijemo, da zagotovimo, da to, kar želite, dosežete na ravni, ki jo pričakujete, ko to želite. Naše merilo je hitrejši čas dostave in želeni izdelek.

    Imamo barvno škatlo za pakiranje in nevtralno škatlo za pakiranje ter prilagojeno škatlo za pakiranje. Vsak izdelek bo pakiran v eno škatlo z nalepko z vsemi podatki, škatle pa bodo pakirane v kartonu, kartoni pakirani na paleti.

    Tukaj napišite svoje sporočilo in nam ga pošljite